Firmast


Ettevõte sai alguse 25.10.2004. aastal, algselt kandis ta nime HenertEhitus OÜ, aga vastavalt juhatuse otsusele aastal 2007 muutis OÜ HenertEhitus oma ärinime Elgraf Ehitus OÜ-ks.

Osaühing Elgraf Ehitus on 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõtte, mille põhitegevusaladeks on kõik elektritööd, projekteerimine, hooldustööd, käidukorraldamine.

Elektripaigaldise ehitus teostame A pädevuspiirkonnas.

Ettevõte omab elektritööde litsentsi TEL000088.

Elgraf Ehitus OÜ on aastatega kasvanud, ning laienenud Läti ja Valgevene turule, kus oleme asutanud Henert SIA ja ОDO Prommontazservis.

Tänasel päeval töötab firmas üle 20 inemese. Kõik meie töötajad on hea väljaõppega, suurte kogemustega oma ala spetsialistid.

Samuti Elgraf Ehitus OÜ on suur spordisõber. Oleme toetanud kossuliiga korvpalli koondist, mosseliigat ja laste spordi üritusi.

Alates novembrist 2008 on Elgraf Ehitus OÜ Eesti Maksumaksjate Liidu liige.

2008. aasta lõpus omistati Elgraf Ehitus OÜ’le Krediidiinfo ASi poolt Eduka Eesti Ettevõtte tunnistus 2007. aasta eest. Ettevõte on saavutanud 2007. aasta majandusandmete põhjal reitingu väga hea (AA).

Tunnistus kinnitab meie ettevõtte usaldusväärsust ning on suureks tunnustuseks firma töötajatele, klientidele ja äripartneritele.


Meeldivat koostööd soovides,

Elgraf Ehitus OÜ juhataja.